Jesteś rodzicem?

Zdolne i pracowite dziecko to prawdziwy powód do dumy. Czujesz ją każdego dnia, gdy patrzysz na młodego człowieka wstającego o świcie, by zdążyć na autobus do szkoły, wypełnić najlepiej swoje obowiązki i osiągnąć świetne wyniki. Takie dziecko to prawdziwy skarb.

To również Twoja ogromna zasługa. Ty uczysz swoje dziecko dobrych zasad, pracowitości i szacunku do tego, co ma. Kochasz i wspierasz je każdego dnia. Wzruszasz się, gdy oglądasz świadectwa pełne najlepszych stopni, bo wiesz ile pracy i zaangażowania kosztowały. Cieszysz się, gdy obserwujesz, jak Twój syn lub córka mówi o swoich zainteresowaniach, pomysłach oraz marzeniach. To czas, w którym może rozwinąć skrzydła i zapewnić sobie dobrą przyszłość.

A teraz wyobraź sobie swojego syna lub córkę za kilka lat.

Ma świetnie zdaną maturę i dyplom technologicznej uczelni. Pracuje w solidnej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Posiada kompetencje, które pozwalają wykonywać specjalistyczne zadania, tworzyć, a może również zarządzać projektami i zespołami pracowników. Dobrze zarabia i może bez obaw o finanse założyć rodzinę, której daje wszystko, co potrzebne.

Dlaczego właśnie twoje dziecko?

Rozwój zawodowy w nowoczesnych branżach zapewnia nie tylko stabilizację, ale też ogromną satysfakcję z pracy. To przecież praca, która pomaga światu iść naprzód i czynić go lepszym. A Twoje dziecko ma wszystko, czego potrzeba do rozwoju. Teraz może zrobić krok do przodu i skorzystać z programu stypendialnego, który pomoże mu poznać świat powstających technologii, a także podjąć ważne, zawodowe decyzje.

Poznaj Akademię Alkantara i zobacz, jak możemy pomóc Twojemu dziecku w zdobyciu wymarzonego zawodu.